Instagramda Keşfete Çıkmak İçin Ne Yapılmalı?

Instagramda Keşfete Çıkmak İçin Ne Yapılmalı?

Instagram günümüz teknoloji çağının en fazla kullanılan, sosyal medya araçlarından birisi. Instagram’ı siyasetçiler, sanatçılar, ünlüler, çalışanlar ve daha birçok kişi kullanabiliyor. Buna ek olarak özellikle, Instagram keşfet bölümüne nasıl çıkılır?, Instagram keşfet nedir ve nasıl çalışır? benzeri soruların cevapları merak edilmektedir.Bu soruların sorulmasının, Instagram’da takipçi ve beğeni artırma,amacı güttüğünü eklemek de fayda var.

Instagram Keşfet Nedir, Nasıl Çalışır?

Instagram keşfet bölümü, Instagram kullanıcılarının paylaşımlarının daha fazla Instagram kullanıcısına ulaşmasını sağlayan bir sosyal medya uygulamasıdır. Instagram keşfet bölümü neye göre çalışır?Instagram keşfet bölümü, Instagram’da yaptığınız beğenilere göre, Instagram’da yaptığınız aramalar göre çıkabilir. Instagram en çok da, profilinizde paylaştığınız gönderilerin açıklamasına eklediğiniz Hashtag ve beğenilen gönderilerde bulunan hashtag’lere göre, Instagram keşfet bölümünüzü ayarlanmaktadır.

Instagram Keşfet Bölümüne Nasıl Çıkılır?

Instagram’da keşfete düşmek için en önemlisi, Instagram hesabınızın herkese açık olması gerekmektedir.Gizli Instagram hesaplarının içerik görselleri, takipçiler dışında kimse tarafından görüntülenemez ve böylece gizli Instagram hesaplarının keşfete düşme ihtimali de yoktur. Instagram keşfet bölümüne çıkmak için, takipçi sayınız ve gönderilerinizdeki beğeni sayınız yüksek olması gerekmektedir.Instagram takipçi sayısı yüksek olan hesapların yaptığı paylaşımlar keşfete çıkma ihtimali çok yüksektir.Instagram takipçi sayınızı arttırmak için sitemizden instagram takipçi satın alabilirsiniz.

Bir diğer unsur ise instagramda paylaştığınız gönderilere, fotoğraflara ne kadar çok beğeni geldiğidir.Bu beğeniler düzenli bir şekilde gelmelidir.Her paylaşımlarınızda ortalama beğeni sayısını yakalamanız gerekmektedir.İsterseniz sitemiz üzerinden instagram aylık otomatik beğeni satın alarak paylaşımlarınızın düzenli olarak beğeni sayısını arttırma işlemi yapabilirsiniz.

Instagram’da takipçi artırma, beğeni artırma ve daha fazlası için, Instagram profilinizde paylaştığınız gönderilerin, net ve anlaşılır olması asıl önemi taşır. Örneğin Instagram sayfanızda bir fotoğraf paylaştınız, ilgili fotoğraf fazlasıyla net ve renk ayarları da fevkalade. Bu fotoğrafınız muhtemelen takipçilerinizin dikkatini çekecektir ve sonrasında Instagram takipçilerinizin önemli bir kısmı bu fotoğrafınızı beğenecektir. Belki de bu fotoğrafınıza yorum yapacaktırlar. Hal böyle olunca, Instagram’da paylaştığınız fotoğrafı beğenen ya da yorum yapan takipçilerinizin takipçileri, sizin Instagram hesabınızı görebilir. Bu kişiler sizin Instagram hesabınızı gördüklerinde profilinize giriş yaparak, Instagram profilinizi inceleyebilirler. Instagram profilinize giriş yapan kişiler, bu aşamadan sonra da Instagram profilinizi beğenecek olursa, muhtemelen sizi Instagram hesabınızdan takip edecektir. Bu kişiler sizi Instagram’dan takip ettikten sonra bu kişilerin takipçilerinin önemli bir kısmı da muhtemelen sizin hesabınızı görecektir. Görüldüğü gibi Instagram algoritması bir zincirleme üzerine kurulu. Böylece sizi Instagram’dan takip eden kişi sayısı artacaktır ve buna bağlı olarak, Instagram gönderilerinizin beğeni-yorum sayısı da artacaktır. Bu zinciri böylece uzattırmaya devam eder ve Instagram profilinize yüklediğiniz gönderilerin kalitesini de yüksek tutarsanız zaman içerisinde gönderileriniz Instagram keşfet bölümüne de düşebilir.

Instagram keşfet bölümüne çıkmak için özetle, her gün bir fotoğraf paylaşın. Fotoğraf paylaşmanız Instagram’da sizi takipçilerinize unutturmayacaktır. Fotoğrafların açıklamasına hashtag, mutlaka ekleyin. Instagram’da zaman zaman yeni profilleri takibe alın. Instagram’da yeni kişileri takip etmeniz, Instagram’da takipçi artırmanızı da sağlayacaktır. Böylece yukarıda bahsettiğimiz, Instagram algoritma zincirini de kırmış olacaksınız. Instagramkeşfette tanıdığınız ya da tanımadığınız herkesin fotoğraflarına bakmayı deneyin. Keşfetten baktığınız fotoğraflarlara çift tıklayacak beğenin. İlgili fotoğrafın sahiplerinin profillerine giriş yaparak gezinin. Instagramkeşfette böyle yapmanız, Instagram yöneticilerine sizin hesabınızı tanıtacaktır. Sizi Instagram’da değerli bir kullanıcı niteliğinde göstererek, sizin Instagram hesabınızın da Instagram keşfete düşmesini sağlayacaktırlar.

Instagram takipçi satın almak için tıklayınız.

Instagram otomatik beğeni satın almak için tıklayınız.

Kampanyalı Ürünler

Instagram 100 Beğeni
4.00
 • Türk ve Yabancı Karışık Profiller
 • Gün İçinde Yüklenmektedir
 • Düşüş Yaşanmaz
 • Sipariş girdiğiniz görsele başka bir işlem girmeyiniz
 • Hesap Gizliliği Açık Olması Gereklidir
Satın Al

Instagram 250 Beğeni
5.00
 • Türk ve Yabancı Karışık Profiller
 • Gün İçinde Yüklenmektedir
 • Düşüş Yaşanmaz
 • Sipariş girdiğiniz görsele başka bir işlem girmeyiniz
 • Hesap Gizliliği Açık Olması Gereklidir
Satın Al

Instagram 500 Beğeni
7.50
 • Türk ve Yabancı Karışık Profiller
 • Gün İçinde Yüklenmektedir
 • Düşüş Yaşanmaz
 • Sipariş girdiğiniz görsele başka bir işlem girmeyiniz
 • Hesap Gizliliği Açık Olması Gereklidir
Satın Al